Menu

0

₺0.00

Shell Rimula R6 M 10W40

  • Rimula R6 M 10W40

Açıklama

Asit korozyonu, tortu ve aşınmaya karşı mükemmel koruma sağlar. Bakımdan tasarruf sağlar. Farklı marka araçlar ve motor teknolojileri için tek yağ ile çözüm sunar.

Devamı...

Fiyat

2,998.80

Ürün Adedi

- +

Toplam

2,998.80

Açıklama

Shell Rimula R6 M

Araçlarınızın çalışma şartları; ne kadar çok sıcak, soğuk, eğimli, çamurlu yada uzun soluklu olursa olsun, motor yağınızın tüm şartlarda aracınızı korumasını istersiniz.

Rimula R6 M ağır vasıta ve iş makineleri dizel motor yağlarının, özel tasarlanmış Enerjili Koruması üç kritik alanda koruma desteği sağlar:

Cummins, Mack, Japon motor tipleri, Volvo, Renault, DAF, Scania ve Iveco gibi üreticilerinin gereksinimlerini karşılamaktadır. Caterpillar motorlarında tavsiye edilmemektedir.

  • R6 M asit kontrolü sayesinde; performansını kanıtlamış katkı maddeleri, yakıtın yanmasında oluşan asitlerin oluşturduğu korozyona karşı korumaya yardımcı olur.
  • Tortu kontrolü sayesinde, araç motorunuzun sürekli performansını korumasına ve temiz tutulmasına yardım eder.
  • Aşınma kontrolü ile motorun hareketli parçalarını birbirinden ayrı kalmasını sağlayarak, aracınızın motor ömrünü uzatır.

SAE Viskozite Sınıfı: 10W40

API: CF – ACEA: E7, E4 – Cummins: CES 20072 – Deutz: DQC IV-05 – Mack: EO-M – MAN: M3277 – MB Onayı: 228.5 – MTU: Kategori 3 – Renault: RXD – Scania: LDF-2 – Volvo: VDS-3

Burada belirtilen ürün özellikleri zaman zaman değişebilir. Aracınıza özel bir öneri almak için lütfen Shell yağ bulucuyu kullanın.

Shell Rimula R6 M hakkında daha fazla bilgiye resmi Shell Web Sitesinden ulaşabilirsiniz.

Ek bilgi

Soru Sor
1
💬 Yardıma İhtiyacınız Var Mı?
Scan the code
Whatsapp Destek Hattı
Shell Rimula R6 M 10W40 ürününü hemen alabilirsin, sadece ₺2,998.80 !
Herhangi bir sorunuz varsa, bize sorun.